Kontakta oss

 

Adress:
Leverans-/besöksadress:
Organisationsnummer:

Tel:

Swish:
E-post

Box 130 35, 250 13 Helsingborg
Vasatorpsallén, 253 54 Mörarp
556698-3523 (Vasatorps Golf AB) 
843000-7990 (Vasatorps Golfklubb)
042-23 50 58
1233443827
info@vasatorpsgk.se

Tidbokning och allmänna frågor

Daniel, Lotta och Niklas

Telefon
042-450 85 00
E-post: info@vasatorpsgk.se

VD/Klubbchef

Peter Larsson

Telefon 070-858 42 27
E-post: peter.larsson@vasatorpsgk.se

Banchef Classic Course och Allébanan

Andreas Eichhardt

Mobiltelefon 0734-150 365
E-post: andreas.eichhardt@vasatorpsgk.se

Banchef TC och Västra 9:an

Pontus Albertsson

Mobiltelefon 0735-053 367
E-post: pontus.albertsson@vasatorpsgk.se

Restaurangchef

 

Telefon 042-450 85 05
E-post: restaurang@vasatorpsgk.se

Shopansvarig

Daniel Edvardsson

Telefon
042-23 50 58
E-post: shop@vasatorpsgk.se

Pro

Tim Wingårdh      
Mobiltelefon 0723-666 040
E-post: tim.wingardh@vasatorpsgk.se

Andreas Waldh     
Mobiltelefon 0760-370 508
E-post: andreas.waldh@vasatorpsgk.se

Linnéa Friskman
Mobiltelefon 0706-848 379
E-post: linnea.friskman@vasatorpsgk.se

Lina Svensson Lagergren
Mobiltelefon 0735-101 888
E-post: lina.lagergren@vasatorpsgk.se

Ekonomi/Kansli/Medlemsfrågor

Birgitta Särnborg

Telefon 042-450 85 07
Mobiltelefon 0734-150 350
E-post: ekonomi@vasatorpsgk.se

Handicapansvarig

Ola Nilsson

Telefon 042-450 85 09
E-post: ola@vasatorpsgk.se

Hitta hit

Från Stockholm/Helsingborgs centrum (E4):

Sväng av mot Malmö (E6) vid trafikplats Kropp, avfart 29, Helsingborg Östra. Efter ca. 3 km, sväng av vid trafikplats Vasatorp. Följ därefter skyltning till Vasatorps GK.

Från Malmö/Göteborg (E6):

Sväng av vid trafikplats Vasatorp, avfart 29, Helsingborg Östra. Följ därefter skyltning till Vasatorps GK.

GPS-koordinater:

N 56° 3' 27.06"
E 12° 47' 19.49"

Vänligen ange ditt ämne, vem kontakt önskas med, ditt ärende/ och din email-adress (om du vill få ett svar från oss!).

Våra Partners